Święta zbliżają się wielkimi krokami a z nimi, jak co roku wiele obowiązków i pytanie, jakie prezenty na Boże Narodzenie podarować najbliższym? Poniżej przedstawionych zostanie kilka ciekawych upominków przeznaczonych dla Niej lub dla Niego. Być może poniższe propozycje okażą się być pomocne w okiełznaniu Świątecznej Gorączki.

PREZENTY NA BOŻE NARODZENIE 2017 – Propozycje dla Niej

  • Bransoletka personalizowana z zawieszkami; cena: około 125, 00 złotych

Bransoletki personalizowane od kilku sezonów są niekwestionowanym świątecznym hitem. Można podarować ją zarówno ukochanej osobie, jak i ulubionej przyjaciółce. Takie bransoletki oprócz doboru oryginalnych zawieszek, często posiadają również miejsce na grawer. W tym miejscu możemy wpisać imię osoby, dla której niniejsza bransoletka jest przeznaczona lub wyjątkową datę, która upamiętnia ważne wydarzenie w jej życiu.

  • Świąteczne kapice – renifery; cena: około 50, 00 złotych

Prezenty na Boże Narodzenie rządzą się swoimi prawami, bo kiedy jak nie właśnie wtedy podarować bliskiej osobie, gadżet z motywem śnieżynek lub Świętego Mikołaja. Taki wyjątkowy podarunek mogą stanowić ciepłe kapcie w kształcie głowy renifera, które nie tylko pięknie się prezentują, ale również dbają o ciepło stóp nawet w najzimniejsze grudniowe wieczory.

  • Wyjątkowe Belgijskie czekoladki; cena: około 90, 00 złotych

Niniejsza propozycja to zestaw 16 wyjątkowych pralinek, wykonanych ze szlachetnej belgijskiej czekolady, zamknięty w pięknym drewnianym opakowaniu. Producenci słodkości umożliwiają swoim klientom wybór etykiety opakowania spośród kilkunastu stylowych wzorów, lub proponują przesłanie własnego projektu/zdjęcia, które ozdobi to wyjątkowe opakowanie czekoladek. Niniejszy produkt można znaleźć na stronie: https://chocorepublica.pl/products/bombonierka-magia-swiat/okazje/boze-narodzenie

PREZENTY NA BOŻE NARODZENIE 2017 – Propozycje dla Niego

  • Płyty winylowe z ulubioną muzyką; cena: około 120, 00 złotych

Taki prezent to wspaniała propozycja dla wszystkich wielbicieli muzyki i uroku czarnych płyt winylowych, które w ciągu ostatnich kilku lat przeżywają renesans popularności. Niniejsza propozycja skierowana jest nie tylko dla mężczyzn pamiętających gramofony z lat 60tych, ale również dla młodszych miłośników muzyki, ponieważ płyty w formie winylowej wydają teraz wszyscy topowi muzycy na całym świecie.

  • Ciepły sweter z motywem świątecznym; cena: około 100, 00 złotych

Wybór odpowiedniego prezentu na Boże Narodzenie nie jest łatwym zadaniem, być może niniejsza propozycja okaże się rozwiązaniem, chociaż jednego problemu. Ciepły wełniany sweter z motywem świątecznych, chociaż kiedyś uchodził za „obciach”, dzisiaj chętnie zakładany jest przez młodych chłopaków, którzy nie boją się bawić modą. Niniejsza propozycja dostępna jest w różnych wzorach i cenach, im bliżej sezonu świątecznego, tym łatwiejszy będzie wybór idealnego modelu.

  • Słodki gadżet; cena: około 50, 00 złotych

Ostatnia propozycja, to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników gier. Czekoladowy pad, wykonany z pysznej belgijskiej czekolady, zamknięty w metalowej szkatułce ze świątecznym motywem, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego zapalonego gracza. Niniejszy produkt dostępny jest na stronie: https://chocorepublica.pl/products/swiateczna-rozgrywka-z-czekolady/okazje/boze-narodzenie