Jednym z prezentów zaliczających się do ostatniej grupy są tak zwane skoki spadochronowe. Co więcej – w ostatnim czasie coraz większa liczba osób decyduje się na takowy podarunek względem najbliższych. Jest to wręcz idealny pomysł na prezent dla osoby, której nie straszne są wysokości i nowe przygody.

Skoki spadochronowe to przede wszystkim sposób na spędzenie czasu w nieco innym miejscu oraz niecodzienny sposób. Najczęściej odbywają się one na wysokości trzech, bądź czterech tysięcy metrów, a prędkość latania wynosi nawet dwieście kilometrów na godzinę. Jednocześnie, należy wspomnieć, że skoki są w pełni bezpieczne i odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów.

Skoki spadochronowe – moc radości

Skoki ze spadochronem to prezent, który zachwyci wręcz każdego. Osoba darująca skok spadochronowy może zakupić tak zwany voucher, w którym znajdzie się przede wszystkim skok wraz z instruktorem, a także – wcześniej – dwudziestominutowy kurs na temat postępowania zarówno w samolocie, jak i po skoku. Jedną z firm, które oferują podobne prezenty dla rodziny oraz znajomych jest Skydive z Włocławka. Więcej o ofercie oraz rejestracji na skok można znaleźć pod linkiem: https://skydive.pl/tandem-rejestruj/zaproszenie/.

Skoki od środka

W zależności od jubilata oraz osoby kupującej, istnieje możliwość wyboru skoków wraz ze zdjęciami oraz wideofilmowaniem. Skaczący zostają wyposażeni w gogle oraz odpowiedni kombinezon. Najczęściej sam lot samolotem trwa około piętnastu minut, z kolei samo wolne spadanie – około trzydziestu, bądź sześćdziesięciu sekund, w zależności od wysokości. Po otworzeniu spadochronu następuje tak zwane szybowanie, które trwa około sześciu minut. Nie należy się obawiać, bowiem bezpieczne oraz łagodne lądowanie gwarantuje instruktor.

Po skoku, jubilaci otrzymują certyfikat odbycia niezapomnianej przygody.

Niezapomniana przygoda

Skoki spadochronowe gwarantują pokaźną dawkę adrenaliny, której na co dzień nie zapewni ani praca, ani szkoła. Coraz częściej są darowane jako prezent, niezależnie od wieku osoby zainteresowanej. Warto jednak pamiętać, iż – jeśli podarunek ma być trafiony – musi być przekazany jubilatowi, który nie zmaga się z lękiem wysokości,  a także jest żądny nowych, niezapomnianych przygód.

Skakać każdy może

Nie każdy wie, iż wraz ze wzrostem popularności skoków tandemowych, rośnie zainteresowanie ze strony… osób w podeszłym wieku. To właśnie osoby po sześćdziesiątym roku życia pragną spróbować czegoś nowego w swoim życiu, a tym samym decydują się na nie między innymi z drugimi połówkami. Coraz częściej skoki spadochronowe są prezentem na rocznicę ślubu, bądź okrągłe urodziny jubilata na emeryturze.

Na urodziny i nie tylko

Skoki spadochronowe sprawdzą się jako prezent nie tylko na urodziny, ale i jako podarunek na rocznicę ślubu dla szczęśliwych jubilatów, wesele, bądź z innej, bardzo ważnej okazji. Jedno jest jednak pewne – skok pozostanie w pamięci na lata.